YÜKLENİYOR

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamiri

Elektronik Kart Tamiri Servisi ile endüstrinin her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir.

Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir.

Firmamız ağırlıklı olarak Asfalt Finişerlerinin elektronik içerikli parçalarının tamir ve servis hizmetini vermektedir. Duyarga, Multiplex, Bigsonic ski, Ultrasonic helezon otomatikleri, yan kumandalar, dijital ana ve yan kumandaların tamirleri yapılmaktadır. Labaratuvarımızda tamiri yapılan bu cihazların hepsi için özel test cihazları mevcuttur. Tamiri yapılan cihazlar teste tabi tutularak finişer üzerinde çalışıyormuş gibi test edilir(Isı ve vibrasyon dahil). Asfalt Finişerlerinin servis, bakım, onarım hizmetlerini veren Firmamız; Türkiye'nin tamamında Müşterilerimizin yerinde, servis hizmeti vermektedir.

 

FİNİŞER SERVİS HİZMETİ VERİLEN MARKALAR

DYNAPAC ASFALT FİNİŞERİ,VÖGELE ASFALT FİNİŞERİ, WİRTGEN ASFALT FİNİŞERİ, BOMAG ASFALT FİNİŞERİ, VOLVO ASFALT FİNİŞERİ,